Zajímavé odkazy

Účetnictví Praha 4 - jsme rodinná firma s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oblasti účetnictví.

 

Auditorská a poradenská společnost FIZA a.s. nabízí audit a auditorské služby služby, daňové poradenství a ekonomicko organizační poradenství. Kompletní a precizní služby v oblasti auditu firem za uplatnění nejnovějších poznatků.

 

Dodáváme plynové vyvíječe páry – malá a kompaktní zařízení na nerezovém rámu. Zařízení mají nízké náklady na instalaci, účinnost až 92% a jednoduchou obsluhu. Zajišťujeme kompletní dodávku, instalaci i servis.

 

Rakar půjčovna obytných automobilů, prodej nových obytných aut.

 

Kosmetické zrcátko podle vašich představ. Nejširší výběr zrcátek na českém internetu do koupelny či na noční stolek. Kosmetická zvětšovací zrcadla jsou nabízena i s LED osvětlením.

Kavitace - bezbolestná liposukce

Kavitace - bezbolestná liposukce 3tí generace. Postupy a princip této revoluční metody v péči o ženskou krásu. Seznam kavitačních studií v České republice podle měst. Kavitace Brno, Kavitace Praha i další lokality.

 

---- Autoškola Brno - výcvik všech řidičských skupin v Brně. Pohodová autoškola nabízí skvělý přístup k žákům, možnost zkoušek mimo Brno i v Brně, nová auta pro výcvik a slevy na jejich nákup v autosalonu. Školení řidičů referentů, profesní průkazy řidiče.

 

Doprava mikrobusem  s řidičem. Luxusní mikrobus Volkswagen California Beach je k dispozici pro firemní akce, doprava na výlety, společenské akce, pro sportovce. Doprava minibusem s profesionálem.
Stříbrné šperky a hodinky za skvělé ceny. Stříbrné náušnice, prsteny a řetízky, vše skladem. Nakupujte v obchodě Dobrý šperk.cz a nebudete litovat.

Autobusová doprava. Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava dálkovými autobusy s možností lůžkové úpravy. Také doprava mikrobusem VW a Ford Transit pro 13 - 17 osob s možností přívěsu (pro vodáky, cyklisty apod.) Pro školy, sportovce i organizace.

Vedení účetnictví Brno. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství, zastupování před úřady. Dokážeme optimalizovat náklady, zpracování analýz a doporučení pro efektivitu podnikání.

 Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky

Katalog Portály měst sdružuje informační portály více než 250 vybraných měst ČR. Přehledně rozdělené kategorie umožňují přehled podle jednotlivých regionů s firmami a službami zde se nacházejícími. 

 

Plastová okna Brno. Firma Plastová okna Novotný je obchodním zastoupením společnosti Slovaktual. Nabídka vysoce kvalitních profilů za příznivé ceny. Dodávka hliníkových vchodových dveří i dveří interiérových. Plastová okna jsou nabízena na provozovnách v Brně, Blansku, Boskovicích a Vyškově.

 

Návrhy zahrad a jejich realizace včetně možnosti instalace závlahy. Návrhy zahrad  jsou kompletním řešením daného prostoru  s druhovou skladbou rostlin. Barevné řešení fasády domu, návrh chodníků a příjezdových cest, osvětlení.

 

Kung Fu

Kung fu Brno škola velmistra Lam Chun Singa. Hunggar Kung fu představuje jihočínské sebeobranné bojové umění – styl Hungovy pěsti. K dispozici má oddíl plně vybavenou tělocvičnu vlastním zázemím. Cvičení pro zdraví a sebeobranu pro všechny generace.

 Vysočina ubytování

Vysočina - ubytování na Statku pod Javořicí. Krásná lokalita Vysočiny, kde končí civilizace a začíná klidná dovolená pro rodiny s dětmi nebo příznivce vyjížďky na koních. V nově rekontruovaném penzionu pod Javořicí jste vždy vítaní.

 

Plastová okna Brno

Plastová okna Brno nabízí dodávku a montáž na plastová okna, vchodové dveře a příslušenství. V nabídce máme plastová okna Rehau, Brügmann Salamander, plastová okna Veka. Profilové řady Alphaline, Perfectline, Briliant, Geneo a další.

Cukrářská výroba cukrovinek s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme svatební dorty, dětské dorty i narozeninové, minizákusky, tradiční svatební koláčky, medovník, čajové pečivo, kokosové kmeny, turecké tyčinky a speciální bezpekové a Dia produkty.

 

 

Katalog odkazů Spřehledem.cz  na firmy a instituce z celé republiky. Kosmetická studia, salony krásy, kavitace, liposukce, nehtová studia a další příležitosti jak zkrášlit svůj vzhled.

 

Součástí nabídky společnosti LUVR je SEO optimalizace a internetový marketing, webdesign, reklama na internetu, tvorba www stránek a eshopů, webhosting. Navrhujeme logotpy, corporate identity. Služby reklamní agentury.

 

 

Váhy a váhové systémy. Výroba, prodej a servis vah a vážicích zařízení. Kalibrace vah a závaží - akreditovaná kalibrační laboratoř. Řízení vážních systémů. Výroba, montáž a opravy měřidel.

 

Dodáváme repasované vyvíječe páry do všech provozů. Na vyvíječe páry zajistíme demontáž i montáž, uvedení do provozu a poskytneme záruku. Také dodávka a vystrojení  nerezových nádrží, úpravny vody, dávkovací čerpadla. Dlouholeté zkušenosti v oboru.

Dodáváme, vyrábíme a montujeme nákladní výtahy, výtahy pro automobily i osobní výtahy. Provádíme servis výtahů, jejich revize , opravy výtahů, modernizace i zkoušky. Výtahové šachty. Jsme firma s dlouholetou zkušeností v oboru.

Ubytování Česká Kanada - nabízíme ubytování v srdci České Kanady. Přijďte si užít klidu a pohody do nově zrekonstruované chalupy, kde sice lišky dávají dobrou noc, ale přitom budete mít zajištěný maximální komfort.